دوشنبه 7 بهمن 1398 01 جمادى الثانية 1441 27 ژانویه 2020
تاریخ : دوشنبه 2 ارديبهشت 1398
کد 50

فرماندار ورزقان؛

سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش مهمی در تأمین امنیت دارند

فرماندار ورزقان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) همواره با جان‌فشانی‌های خود نقش مؤثری در تأمین امنیت کشور ایفا کرده‌اند.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسن یحیوی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، گفت: امنیت کشور مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و سایر نیروهای مسلح است.
وی اظهار کرد: جوانان و سربازان گمنام امام زمان (عج) همواره درراه دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی به قیمت جان خود تلاش کرده و شهید شده‌اند.
وی بابیان اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) در مبارزه با فساد کلان اقتصادی نقش اساسی دارند، افزود: رصد و مبارزه با اخلال‌گران نظام اقتصادی ازجمله اقدامات چشم‌گیر و مؤثر وزارت اطلاعات است؛ به‌طوری‌که در سال 1397 شاهد بودیم که متخلفین اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان (ع) رصد و به دست عدالت سپرده‌شده و به سزای عمل خود رسیدند.
فرماندار ورزقان اظهار کرد: دشمن همواره درصدد مختل کردن امنیت داخلی و خارجی کشور است تا به این طریق مردم را از نظام دلسرد و ناامیدی در جامعه رواج دهد.
وی گفت: گروهک‌های تروریستی و تکفیری در کشورهای همسایه مسلمانان زیادی را قتل و عام کرده و امنیت کشورها را برهم می‌زدند ولی باوجود تهدیدهایی که در مرزهای کشور داریم؛ وزارت اطلاعات با بیداری و هوشیاری و زحمات بسیار و همکاری سایر نیروهای نظامی و امنیت کشور را تأمین می‌کند.
حسن یحیوی بابیان اینکه امروزه در سایه سربازان گمنام امام زمان (عج) و دیگر نیروهای مسلح، ایران اسلامی یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است، گفت: کشورهایی مدعی امنیت پایدار در جهان به اشکال متعددی مورد هجمه و اقدامات تروریستی قرار می‌گیرند ولی در کشور ما به حمدالله با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی شاهد امنیت مثال‌زدنی هستیم.
وی ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: عرصه دیگری که وزارت اطلاعات در آن نقش بسزایی ایفا کرده است، ایجاد همدلی و وحدت میان تمام آحاد مردم، گروه‌های سیاسی و اقوام مختلف است که موجب شده وحدت در کشورمان موج بزند و در سایه همین وحدت است که کشور به‌سوی پیشرفت و توسعه حرکت می‌کند.
فرماندار ورزقان خاطرنشان کرد: دشمن با ایجاد تحریم‌های گوناگون تلاش می‌کند ایران اسلامی را ازنظر اقتصادی و سیاسی مورد هجمه قرار دهد ولی به فضل الهی و تلاش خدمت گذاران صدیق نظام اسلامی دررسیدن به اهداف خود ناکام می‌ماند.
حسن یحیوی با تأکید بر اینکه امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون تلاش نیروهای اطلاعاتی و امنیتی است، گفت: از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) به‌ویژه عزیزانمان در اداره اطلاعات شهرستان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ورزقان، اهر و هریس صمیمانه تشکر می‌کنم.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 2 ارديبهشت 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان