جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : چهارشنبه 5 دي 1397
کد 35

فرماندار ورزقان خبر داد؛

پیمانکار قطعه یک بزرگراه خواجه- ورزقان به‌زودی تجهیز کارگاه می‌کند

فرماندار ورزقان گفت: قطعات یک و پنج بزرگراه خواجه – ورزقان-خاروانا-نوردوز طبق توافق صورت گرفته با تأمین مالی شرکت ملی مس و مجتمع مس سونگون احداث خواهد شد که در همین راستا پیمانکار قطعه یک مشخص‌شده و این شرکت به‌زودی تجهیز کارگاه خواهد کرد.
حسن یحیوی عصر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بزرگراه خواجه – ورزقان-خاروانا-نوردوز با اشاره به اینکه بازگشایی بخش‌هایی از بزرگراه خواجه – ورزقان در قطعات دو، سه و چهار موجب تسهیل تردد و رضایتمندی مردم شده است، اظهار داشت: احداث بزرگراه مذکور در سایه وحدت و هم‌دلی مسئولین شهرستان و تلاش تک‌تک عوامل دخیل در بزرگراه ممکن شده است.
وی با تأکید بر اینکه تلاش برای تکمیل بزرگراه مذکور در حداقل زمان ممکن کاری خداپسندانه است، افزود: شایسته است از پیگیری‌های آقای علیزاده نماینده مردم ورزقان-خاروانا در مجلس و مساعدت‌های شریفی مدیرعامل مس سونگون ورزقان، تلاش‌های سامبرانی قائم‌مقام مس سونگون، مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان، مسئولین شهرستانی و سایر مجریان کمال تشکر را داشته باشم.
فرماندار ورزقان تصریح کرد: با تکمیل سه قطعه فعال فعلی و قطعه یک از خواجه تا شالی و قطعه پنج از ورزقان تا سه‌راهی آقابابا شاهد اثرات بسیار مثبت احداث این بزرگراه در منطقه خواهیم بود.
سامبرانی قائم‌مقام مجتمع معدنی مس سونگون نیز با تشکر از عوامل دخیل در اجرای بزرگراه خواجه-ورزقان، اظهار داشت: تأمین مالی پروژه مذکور در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت ملی مس در منطقه است.
وی افزود: منابع شرکت مس محدود است بنابراین تلاش‌ می‌کنیم تا این منابع محدود را بزرگراه و سایر اقداماتی که در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت مس در منطقه انجام می‌شود به‌گونه‌ای مدیریت کنیم که مردم منطقه بتوانند نهایت استفاده را از پروژه‌ای ماندگار چون بزرگراه خواجه - ورزقان داشته باشند.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 دي 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان