جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : يکشنبه 18 آذر 1397
کد 34

فرماندار ورزقان؛

مهم‌ترين تكليف دانشجو علم آموزي است

فرماندار ورزقان گفت: نيروي انساني مختصص به وي‍ژه دانشجويان اصلي ترين سرمايه هاي يك كشور محسوب مي‌شوند.

حسن يحيوي امروز در مراسم گرامسداشت روز دانشجو در شهرستان ورزقان كه با حضور دانشجويان  دانشگاه‌های آزاد اسلامی ورزقان، آزاد اسلامی خاروانا، پیام نور ورزقان و آموزشکده فنی سهند ورزقان برگزار شد  ضمن تبریک 16 آذر روز دانشجو به محضر دانشجویان، یاد و خاطره شهدای دانشجو را گرامی داشت.
وي با اشاره به اینکه دانشجو نماد استکبار ستیزی و عدالت خواهی است، افزود: روحیه استکبار ستیزی جز جدایی ناپذیر از خصوصیات یک دانشجو است که در طول تاریخ به ویژه تاریخ انقلاب نمونه‌های بسیاری از آن قابل مشاهده است.
فرماندار ورزقان نیروی انسانی متخصص و ماهر را اصلی‌ترین سرمایه هر کشوری دانسته و تصریح کرد: وظیفه جامعه از خانواده گرفته تا مسئولین فراهم کردن شرایطی است تا توانایی‌های قشر جوان به ویژه دانشجویان ظهور و بروز یابد و در مقابل دانشجو نیز باید با تمام توان به علم آموزی همت گمارد تا از این طریق کشور خویش در مسیر صحیح توسعه قرار دهد.
اجرای تائتر کمدی با موضوع مسائل و مشکلات دانشجویان و جوانان و تجلیل از دانشجویان برتر دانشگاه‌های مختلف توسط مسئولین حاضر در مراسم  از جمله بخش‌های مراسم گرامیداشت روز دانشجو در شهرستان ورزقان بود.
 
 

 

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 18 آذر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان