جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : شنبه 12 آبان 1397
کد 32

فرماندار ورزقان در نشست بافرهنگیان؛

باشگاه مس ورزقان در ارتقاء سطح آموزش منطقه نقش ایفا می‌کند

فرماندار ورزقان: از توافق با مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس ورزقان برای کمک به ارتقاء سطح آموزش در منطقه به‌ویژه درزمینه کنکور خبر داد.
حسن یحیوی امروز در نشست مشورتی بافرهنگیان آموزش‌وپرورش ورزقان با اعلام اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی مس ورزقان علاقه‌مند به انجام فعالیت‌های فرهنگی در شهرستان است، افزود: فرهنگیان باید برنامه ‌جامع و همه‌جانبه‌ای را به‌منظور بهبود کمی و کیفی آموزش به‌ویژه دانش‌آموزان کنکوری منطقه ارائه نمایند تا با همکاری باشگاه مس این برنامه اجرایی شود.
وی با تأکید بر اینکه سطح آموزش‌های ارائه‌شده در منطقه نسبت به سال‌های گذشته افزایش قابل‌توجهی داشته است، افزایش تعداد قبول‌شدگان کنکور در شهرستان به‌ویژه در رشته‌هایی نظیر پزشکی را گواه این ادعا دانست.
فرماندار ورزقان معلمی به‌واسطه اینکه آینده‌سازان کشور را آموزش و تربیت می‌کنند شغلی بسیار ارزشمند و حساس دانست و خاطرنشان کرد: تلاش برای آموزش و تربیت هرچه بهتر دانش‌آموزان می‌تواند در توسعه کشور و رسیدن به قله‌های موفقیت در تمامی زمینه‌ها را مؤثر واقع شود.
عادل ملک‌زاده مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان ورزقان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و موفقیت‌های به‌دست‌آمده از تدوین برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت برای ارتقاء جایگاه آموزش‌وپرورش منطقه خبر داد.
وی ابراز امیدواری کرد: با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی مس ورزقان در مسائل فرهنگی و آموزشی شاهد موفقیت‌های بیش‌ازپیش دانش‌آموزان منطقه در کسب موفقیت‌های علمی خواهیم بود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 آبان 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان