جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : سه شنبه 24 مهر 1397
کد 30

نشست مشورتی بخشدار مرکزی ورزقان با اهالی فرهنگ و هنر شهرستان برگزار شد

بخشدار ورزقان در نشستی با اهالی فرهنگ و هنر شهرستان به بررسی نقاط ضعف و قوت مسائل فرهنگی شهرستان پرداخت.
میکائیلی، بخشدار مرکزی ورزقان در این نشست، شهرستان ورزقان را دارای فرهنگ غنی و شهرستانی در مسیر توسعه عنوان کرد و افزود: بنا به اظهارنظر بسیاری از کارشناسان شهرستان ورزقان گام بلندی را در جهت توسعه اقتصادی و عمرانی برداشته است.
وی افزود: فرهنگ نیز باید همگام با سایر زمینه‌های توسعه یابد که در این زمینه نقش فعالان فرهنگی بسیار چشم‌گیر است.
وی بر حمایت جدی از آثار هنرمندان و نویسندگان  و بهره‌گیری از حضور هنرمندان بومی شهرستان در اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری تأکید کرد و خواستار توجه جدی مسئولین به جلسات و برنامه‌های فرهنگی شد.
 
صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورزقان نیز در این نشست گزارشی از فعالیت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر ارائه کرد.
وی افزود:  حمایت از برنامه‌های فرهنگی هنری شاخص و ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره شعر موسیقی عاشیق‌لار در شهرستان از رویکردها و اولویت‌های اصلی این اداره است.
وی تصریح کرد: حمایت از  سمن‌ها و واسپاری امور به بخش خصوصی در برنامه‌های فرهنگی با نظارت اداره می‌تواند منجر به رشد و شکوفایی و همچنین ایجاد انگیزه در بخش خصوصی نسبت به عرصه‌ی فرهنگ و هنر باشد.
سپس اعضای حاضر متشکل از هنرمندان، شاعران،  نویسندگان و خبرنگاران به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود برای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و هنری در شهرستان پرداختند.
 
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 مهر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان