جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : دوشنبه 23 مهر 1397
کد 29

فرماندار ورزقان خبر داد؛

محصول عدس کشاورزان ورزقانی توسط تعاون روستایی خریداری می‌شود

فرماندار ورزقان گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده و توافقی که با اداره کل تعاون روستایی استان انجام شده محصول عدس کشاورزان ورزقانی به قیمتی مناسب خریداری می‌شود.
حسن یحیوی امروز در نشستی با مدیرکل تعاون روستایی استان، از خرید محصول عدس کشاورزان ورزقانی به قیمت توافقی و مناسب توسط نمایندگی تعاون روستایی شهرستان خبر داد و اظهار داشت: تعاون روستایی به نمایندگی از دولت محترم اقدام به خرید محصول تولیدی کشاورزان نموده است.
وی با اشاره به اینکه شهرستان ورزقان قطب تولید عدس در استان است، خاطر نشان کرد: پیگیری‌های لازم برای استمرار این نوع خرید در سال‌های آینده نیز صورت گرفته است.
فرماندار ورزقان ضمن تشکر از توجه مدیرکل تعاون روستایی استان نسبت به موضوع خرید عدس کشاورزان ورزقانی، گفت: فصل برداشت محصول عدس در باجه زمانی تیر ماه یعنی اوج گرمای تابستان است و کشاورزان ورزقانی به همراه خانواده و در آن شرایط سخت اقدام به برداشت محصول خود می‌نمایند که شایسته است برای تشکر از زحمات این تولیدکنندگان اداره کل تعاون روستایی همه ساله و با قیمتی مناسب و عادلانه و به نمایندگی از دولت محترم اقدام به خرید محصول کشاورزان نماید.
مدیرکل تعاون روستایی استان نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه اداره کل تعاون روستایی استان به دنبال خرید دست رنج کشاورزان به حداکثر قیمت ممکن است از پیگیری‌های اداره کل متبوع خود برای اخذ مجوز خرید تضمینی عدس از سازمان مرکزی خبرداد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 23 مهر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان