جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397
کد 28

فرماندار ورزقان؛

آثار سوءمصرف مواد مخدر ویرانگر است

فرماندار ورزقان گفت: شیوع مواد مخدر در جامعه آثار منفی و آسیب‌های اجتماعی بسیاری در پی دارد که تا سالیان متمادی جبران‌ناپذیر است.
حسن یحیوی امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ورزقان، مهم‌ترین وظیفه این شورا را پیشگیری از شیوع مواد مخدر با آگاهی دهی به افراد و خانواده‌ها و نیز کمک به باز توانی افراد گرفتار این بلای خانمان‌سوز عنوان کرد.
وی افزود: کلیه دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان می‌بایست با استفاده حداکثری از امکانات دولتی و زمینه‌سازی برای مشارکت مردم در بحث پیشگیری همه آنچه را که در توان دارند برای مقابله با این پدیده شوم انجام دهند.
فرماندار ورزقان با اشاره به برگزاری چند صد کلاس آموزشی در طول سال که در اقصا نقاط شهرستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: آشنا سازی و اقناع‌سازی خانواده‌ها نسبت به مواد مخدر و آثار سوء آن از مهم‌ترین مباحث آموزشی کلاس‌های مذکور است که اثربخشی لازم را نیز داشته‌اند.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه مرکز درمان سوءمصرف مواد مخدر این شهرستان به بیماران شهرستان‌های هم‌جوار نیز خدمات ارائه می‌دهد خواستار توجه بیش‌ازپیش مسئولین بهزیستی استان به مرکز مذکور شد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 مهر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان