پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 30 خرداد 1401
کد 268

ضرورت همکاری تمامی دستگاه‌ها در برگزاری رزمایش بیت المقدس/ هدف از برگزاری رزمایش‌ها مردمی‌سازی امنیت در کشور است

مهدی نعمتی در جلسه هماهنگی برگزاری رزمایش گردان های بیت المقدس شهرستان ورزقان با اشاره به اهمیت آمادگی نیروهای نظامی و انتظامی، اظهار داشت: بسیج در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی سرمایه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و وظیفه ما حمایت و پشتیبانی از این نیروی مخلص است.
وی با اشاره به لزوم همکاری تمامی ادارات و دستگاه‌های دولتی در برگزاری رزمایش گردان‌های بیت المقدس شهرستان ورزقان، گفت: همه ما باید با تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز در خدمت بسیجیان عزیز باشیم تا این نیرو اقتدار خود را حفظ نموده و قدرت خود را به رخ دشمنان نظام و انقلاب بکشد.
 
فرماندار شهرستان ورزقان، با ذکر‌ اینکه هدف از برگزاری اینگونه رزمایش ها مردمی سازی امنیت در کشور است، عنوان داشت: برگزاری چنین رزمایش‌هایی در کشور ضروری بوده و سبب بازدارندگی در مقابل بدخواهان نظام می شود.
 
وی در پایان با تشکر از نیروهای سپاه و بسیج که در تامین امنیت کشور زحمات و جانفشانی‌های زیادی را متحمل می شوند، گفت: ادارات آب، برق، هلال احمر، شبکه بهداشت، راهداری و سایر ادارات و معادن فعال در شهرستان ضمن حضور در این رزمایش، همکاری‌های لازم را با سپاه ناحیه ورزقان داشته باشند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 30 خرداد 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان