پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 12 مهر 1400
کد 172

فرماندار ورزقان؛

مرکز نوآوری ورزقان به زودی تحویل جوانان و مبتکران شهرستان می‌شود/ اقدامات ماندگاری در حوزه ارتباطات همراه در شهرستان صورت گرفته است

فرماندار شهرستان ورزقان در جلسه کار گروه آپفن این شهرستان با اشاره به احداث ۱۹ سایت BTS در شهرستان و ارتقاء ۲۷ سایت موجود به نسل ۳ و ۴ اینترنت، اظهار داشت: با عنایت به اینکه سال گذشته آموزش‌های ارائه شده به صورت مجازی بود تلاش کردیم حداقل زیرساخت‌های لازم برای این مهم را در شهرستان فراهم نماییم که در این زمینه نیز موفقیت‌های داشته‌ایم.
وی با تاکید بر اینکه هنوز مشکلاتی در زمینه تلفن و اینترنت همراه در برخی روستاهای شهرستان وجود دارد؛ افزود: مردم فهیم شهرستان مطمئن باسند که با همکاری اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت مخابرات استان که فعالیت‌های آنان در یک سال گذشته شایسته تقدیر است؛ این اقدامات استمرار خواهد داشت.

محمدباقر خانی از انجام مراحل راه‌اندازی مرکز نوآوری ورزقان طی یک سال گذشته به صورت مطلوب خبر داد و اظهار داشت: این مرکز هم‌اکنون در مرحله تجهیز در محل مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای ورزقان قرار دارد.

وی افزود: مرکز  نوآوری ورزقان با هدف پشتیبانی از طرح‌های نوآورانه و ابتکاری راه‌اندازی می‌شود و این مرکز به زودی تحویل جوانان، مبتکران و استارتاپ‌ها می‌شود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 مهر 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان