پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 19 اسفند 1399
کد 166

آغاز عملیات اجرایی مدارس شهرستان ورزقان با حضور وزیر آموزش و پرورش

عملیات اجرایی تعدادی از مدارس شهرستان ورزقان با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر آموزش و پرورش و استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد.
فرماندار ورزقان در آئین آغاز عملیات اجرایی تعدادی از مدارس این شهرستان که با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر آموزش و پرورش و استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد، اظهار داشت: از دیار علامه محمدتقی جعفری، کلنل محمدتقی خان پسیان اولین خلبان ایرانی و ستارخان سردار ملی خدمت وزیر محترم آموزش و پرورش و استاندار محبوب آذربایجان شرقی سلام عرض می‌کنم.
 
وی افزود: طی ۱۰ ماه گذشته و با پیگیری‌های صورت گرفته در قالب دو تفاهم‌نامه‌ بزرگ با بنیاد علوی و شرکت ملی صنایع مس ایران که با حضور استاندار محترم به امضاء رسیده و نیز با استفاده از ظرفیت خیرین در مجموع ۳۷ باب در این شهرستان در دست احداث است که با دستور حضرتعالی و به صورت نمادین عملیات اجرایی این مدارس امروز آغاز می‌شود.
 
خانی خاطر نشان کرد: کلاس‌های درس در ۱۷ روستای این شهرستان در مدارس کانکسی برگزار می‌شود که به منظور خداحافظی با مدارس کانکسی هفده باب مدرسه توسط بنیاد علوی در این روستاها احداث خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: به منظور رفع مشکل کمبود فضای آموزشی، مشارکت شرکت ملی صنایع مس ایران برای احداث 14 باب مدرسه جلب شده و نیز با استفاده از ظرفیت خیرین شش باب مدرسه خیرساز دیگر نیز در روستاهای شهرستاناحداث خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 19 اسفند 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان